Certyfikat PEFC
16550
page-template-default,page,page-id-16550,page-child,parent-pageid-16261,bridge-core-2.0.3,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Certyfikat PEFC™

W Kuvert Polska Sp. z o.o. istnieje możliwość zamówienia wyrobów z certyfikatem PEFC™

 

Produkty z certyfikatem wyprodukowane w naszej firmie zostają oznaczone numerem PEFC™ przydzielonym Kuvert Polska Sp. z o.o.: PEFC/32-31-071

 

W Kuvert Polska Sp. z o.o. wykonujemy także produkcje z numerem PEFC™ Klientów końcowych lub Pośredników posiadających zalegalizowaną możliwość certyfikowania danego wyroby własnym numerem PEFC™.

 

PEFC™ (Programme for the Endorsement of ForestCertification) – międzynarodowa organizacja pozarządową o charakterze non-profit, promująca zrównoważoną gospodarkę leśną poprzez niezależną certyfikację, która daje gwarancję, że produkty z drewna pochodzą z lasów zarządzanych w sposób odpowiedzialny i zrównoważony.

 

Certyfikacja łańcucha dostaw (CoC) – umożliwia weryfikację pochodzenia drewna na każdym etapie jego przetworzenia i przepływu. Przeznaczona jest dla przedsiębiorstw zajmujących się obrotem lub wykorzystywaniem produktów z drewna oznaczonych certyfikatem PEFC.

 

www.pefc.pl