Kontakt
15270
page-template-default,page,page-id-15270,bridge-core-2.0.3,ajax_updown,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-19.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.

* Pola zaznaczone gwiazdką to pola niezbędne do wysłania wiadomości

dział sprzedaży

tel./faks: 68 384-67-00, 68 384-66-00
faks: 68 386-94-30

Violetta Cajza (kierownik działu)    tel. wew. 26
Violetta.Cajza@kuvert.com.pl

 

Aneta Krzyżańska    tel. wew. 36
Aneta.Krzyzanska@kuvert.com.pl

 

Lilianna Tomaszewska     tel. wew. 16
Lilianna.Tomaszewska@kuvert.com.pl

 

export

phone / fax: +48 68 3846700, +48 68 3846600
fax: +48 68 3869430

export

phone / fax: +48 68 3846700, +48 68 3846600
fax: +48 68 3869430

 

Agnieszka Włodarczak  (export manager)    ext. 28
I speak English
Agnieszka.Wlodarczak@kuvert.com.pl

 

Aleksandra Cajza    ext. 60
I speak English
Ola.Cajza@kuvert.com.pl

 

Julita Niemiec    Durchwahl 63
Ich spreche Deutsch
Julita.Niemiec@kuvert.com.pl

 

sekretariat

Dominika Wojtaszak
sekretariat@kuvert.com.pl
tel.: +68 384-67-00 wew.10

dział zaopatrzenia

Jakub Lewandowski
jakub.lewandowski@kuvert.com.pl
tel.: +68 384-67-00 wew.65

dział logistyki i magazynu

tel: 68 384-67-00
faks: 68 384-67-00 wew. 30

Katarzyna Frajer (kierownik działu)   tel. wew. 35
Katarzyna.Frajer@kuvert.com.pl

 

Katarzyna Król     tel. wew. 30
Milena.Idzi@ecobagnetwork.eu

 

Maria Król     tel. wew. 31
Maria.Krol@kuvert.com.pl

 

dane firmy

ADERES:

KUVERT POLSKA Spółka z o.o.
ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ
(dział sprzedaży, magazyn, produkcja)

 

 

INNE INFORMACJE:

REGON: 970426481
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu
Kapitał zakładowy 1.400.000,00 zł
KUVERT POLSKA jest Zakładem Pracy Chronionej

Nr rejestrowy BDO: 000130474

dane do płatności

DANE DO FAKTURY:

KUVERT POLSKA Spółka z o.o.
ul. Prandoty 150, Przyprostynia, 64-360 ZBĄSZYŃ
NIP: 9231003173

 

 

KONTA BANKOWE:

nazwa banku:  PKO BP SA
konto PLN:      77 1020 4027 0000 1502 1404 2362
konto EUR:      PL 82 1020 4027 0000 1302 1404 2370
SWIFTL:          BPKOPLPW